Yirmibeş Yazılım Adü Teknokent içinde yapmış olduğu arge yazılım projeleri ile işletmelerin Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital dönüşüm süreçlerini desteklemek amacıyla faaliyet göstermektedir.

Yaklaşık 30 yıldır hizmet ettiğimiz sektörümüzün ihtiyaçlarını iyi biliyor, müşterilerimizi içinde bulunduğumuz bilgi çağının uluslararası standartlardaki gerekliliklerine hazırlayabilmek için üretimden finansa, satıştan dağıtıma tüm iş süreçlerinin entegre, hızlı, hatasız, esnek, zaman ve mekandan bağımsız biçimde yönetilebilmesini mümkün kılarak, geleceğe yönelik öngörü yapabilmenizi ve hedefinize yönelmenizde her türlü desteği sağlamaya gayret ediyor ve sizinle gelişiyoruz.

Sürekli kendini geliştirme ve hep daha iyiye odaklanma prensibiyle hareket ederek sadece Aydın’da değil Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. 2014 yılından itibaren kendi markasıyla hizmet vermeye devam eden Yirmibeş Yazılım ve Danışmanlık firması tecrübeli ve uzman personelleriyle hep yanınızdadır.

Türkiye’nin birçok yerinde kullanılan programlarımız ve destek verdiğimiz müşterilerimiz ile uzun soluklu çalışma yaparak kararlı adımlarla büyümeye devam ediyoruz.

Tecrübelerimiz

Sektördeki toplam tecrübe yılımız - 30 yıl
Yazılım alanındaki tecrübe yılımız- 25 yıl
Ortalama müşteri çalışma yılımız - 10 yıl
En az tecrübeli personelimiz - 7 yıl
0
Yıllık tecrübe
0
+
Mutlu Müşteri
0
+
Kullanıcı Sayısı