Sipariş, fatura irsaliye, nakit – çek – kredi kartı tahsilatlarını tek bir tuş ile kayıt altına alabilmektedir. Böylece özellikle arka ofis kullanıcıları ve cihaza data yüklemek veya almak durumunda olan personel, bilgi değişikliklerini ofis ve saha personeli için iki ayrı yere bilgi girmeye gerek kalmaz ve tüm operasyona kısa zamanda adapte olabilmektedir.

Mobil satış ve siparişleriniz de, rakiplerinizin bir adım önünde olmak istiyorsanız kesinlikle en iyi çözüm.

Yükleme işlemlerinizi doğru ve hızlı olarak yapabilirsiniz, (yükleme yapacağınız ürünlerin hangi depoda olduğunu görebilirsiniz)

Malların depo içerisine kolayca yerleştirilmesini ve çıkış işlemi sırasında kolayca toplanmasını sağlayabilirsiniz. *Hammadde ve mamullerin depo içerisindeki tüm hareketlerini takip edebilir; böylece satın alma, yerleştirme, toplama ve gönderme işlemlerini yönetebilirsiniz. Malları hacimlerine göre raflarla eşleştirebilirsiniz. Parametreler yardımıyla depo içindeki kuralları istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Seri/lot takibi uygulaması ile stok giriş/çıkışlarını ve üretim hareketlerini seri numaralarıyla birlikte takip edebilirsiniz. Raporlar ile varsa depo-stok uyumsuzluğunu gözlemleyebilirsiniz.
Birden fazla ürünün bir araya getirilerek, tek bir ürün halinde satılması durumunda, koliyi oluşturan ürünlerin çıkışının ve takibinin yapılabilmesi için **Karma Koli özelliğinden faydalanabilirsiniz.
 

Gün içinde plasiyerler ve mobil şubelerden yapılan tüm işlemler (depo çıkış, sevk, satış, iade, değişim, promosyon vb.) merkez şubede muhasebe elemanları tarafından işlenerek matbu hale getirilir. Anlık, günlük, aylık ve belirlenen tarih aralıklarında istenilen parametrelerde (en çok satılan, … süredir satılmayan, kampanyalı vb.) doğru raporlar alınabilir.