Berqnet’le İşletmenizi ve İtibarınızı Siber Tehditlere Karşı Koruyun

Tüm ağınızı tek bir platformdan kolaylıkla yönetin, siber güvenliğinizi modern yöntemlerle inşa ederken KVKK’ya ve 5651 sayılı kanuna uygun şekilde yasal yükümlülüklerinizi yerine getirin!

Firewall cihazları veya yazılımları temel olarak içinde bulunduğunuz ağı, güvenilmeyen (İnternet gibi dış) ağlar üzerinden gelebilecek zararlı trafiğe ve saldırganlara karşı korumayı amaçlamaktadır.

Yirmibeş Yazılım Berqnet güvenlik duvarı cihazlarının yetkili çözüm ortağı olarak 2014 yılından bugüne satış ve kurulumunu yapmaktadır. Yapmış olduğumuz çalışmalar başarı hikayesine dönüşerek örnek gösterilmektedir.

Tariş Siber Güvenlik Başarı Hikayemiz İçin Tıklayın

Berqnet ailesi Firewall cihazları kurum ağınızı sürekli olarak denetler ve ağ üzerindeki zararlı aktiviteleri tespit ederek saldırganlara karşı kurum ağınız ile internet arasında bir duvar görevi görür.

Dünyanın en kolay kurulabilen ve yönetilebilen Firewall’u Berqnet’in benzersiz arayüzünü görmek isterseniz destek@yirmibes.com.tr mail göndererek veya  0256 224 00 25 arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ödüllü Antivirüs Bitdefender ile verilerinizi koruyun.

Yirmibeş Yazılım Farkıyla Bireysel ve Kurumsal Kullanıcılar için Ödüllü Antivirüs ve Siber Güvenlik Çözümleri İle Tanışın.

Global siber güvenlik lideri Bitdefender Antivirüs’ün geliştirdiği Bitdefender Internet Security, AV-Comparatives tarafından 2022 yılı boyunca gerçekleştirilen tüm testlerde en yüksek performansı göstererek yılın ürünü seçildi. 17 siber güvenlik ürünü arasında, kötü amaçlı yazılımlardan koruma, performans, gelişmiş tehdit koruması, gerçek dünya koruması gibi kategorilerdeki tüm testleri başarıyla geçen Bitdefender Internet Security, Advanced+ ile derecelendirildi.